ISHOCKEYSPEL, Stiga.

ISHOCKEYSPEL, Stiga.
4434935. ISHOCKEYSPEL, Stiga.

Lådans mått 90 x 53 cm.

Låda med skador. Spel med omfattande slitage. Funktion ej testad.

Gör en kostnadsfri värdering!
4434935. ISHOCKEYSPEL, Stiga.

Lådans mått 90 x 53 cm.

Antal besök: 232