SKÅL PÅ FOT, glas, Atelier, signerad, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

443484. SKÅL PÅ FOT, glas, Atelier, signerad, Ulrica Hydman Vallien, Kosta Boda.

Rosatonad glasmassa, höjd 30 cm, diameter 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 628