MALMKRONA, miniatyr, 1900-tal.

4434366. MALMKRONA, miniatyr, 1900-tal.

5 ljusarmar med ljuspipor. Diameter 36, höjd 34 cm.

Bruksslitage. Stearinrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Stearinrester.

Antal besök: 181