CARLOS R. PEBAQUÉ. Skulptur, glas, Gullaskrufs glasbruk, signerad, numrerad 10/100 samtdaterad 1989.

443190. CARLOS R. PEBAQUÉ. Skulptur, glas, Gullaskrufs glasbruk, signerad, numrerad 10/100 samtdaterad 1989.

Ståendes på sockel. Droppformation med innesluten bubbla i rött. Höjd 15 cm exklusive sockel.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 773