MIKROFON, AKG D224E, 1900-tal.

4428997. MIKROFON, AKG D224E, 1900-tal.

Längd 19,5 cm.
Etui samt mikrofonhållare medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 412