MIKROFONER, 2 st, AKG CE5, 1900-tal.

4428993. MIKROFONER, 2 st, AKG CE5, 1900-tal.

Längd 16 cm.

Etui samt mikrofonhållare medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 350