KARIN BJÖRQUIST. Tallrikar, "Nobel", 6 st, Rörstrand.

4428800. KARIN BJÖRQUIST. Tallrikar, "Nobel", 6 st, Rörstrand.

Diameter 25,5 cm.

Mindre nagg på samtliga fotringar, bruksslitage.

Karin Björquist (1927–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 25,5 cm.

Karin Björquist (1927–2018)

Antal besök: 354