TRE SÄNGSKÅP (3).

TRE SÄNGSKÅP (3).
4427010. TRE SÄNGSKÅP (3).

Två sängkistor i teak från mitten till slutet av 1900-talet, en med etikett för G Plan, och en byrå med fem lådor i smala proportioner, den högsta mäter 103 cm x 50.5 cm x 46 cm. (3).

En med kraftigt slitage och ett ringmärke upptill, de andra med förväntat slitage och märken, några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
4427010. TRE SÄNGSKÅP (3).

Antal besök: 177