BENJAMÍN PALENCIA. EFTER. FLORENS OCH LANDSKAP TVÅ OFFSETLITOGRAFIER PÅ PAPPER SIGNERADE PÅ TALLRIK.

4426531. BENJAMÍN PALENCIA. EFTER. FLORENS OCH LANDSKAP TVÅ OFFSETLITOGRAFIER PÅ PAPPER SIGNERADE PÅ TALLRIK.

22,5x16 cm.
36,5x31 cm. (ram).

Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5x16 cm.
36,5x31 cm. (ram).

Inte undersökt utan ram.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 233