HALVMÅNEBORD, VALNÖT, 1800-TAL.

4424591. HALVMÅNEBORD, VALNÖT, 1800-TAL.

Höjd 76, diam 109 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 76, diam 109 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 354