CARL LARSSON. EFTER. offsettryck, "Karin läser".

4424487. CARL LARSSON. EFTER. offsettryck, "Karin läser".

Signerad i trycket.
Rammått 44x55cm.

Bruksskick.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad i trycket.
Rammått 44x55cm.

Bruksskick.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 293