FÄRDSKRIN, allmoge, daterat 1836.

4423177. FÄRDSKRIN, allmoge, daterat 1836.

Med beslag och handtag av smide.
Längd 60, bredd 42, höjd 25.

Slitage, repor, märken, torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 60, bredd 42, höjd 25.

Antal besök: 278