HANS J WEGNER. Soffbord, Andreas Tuck, Danmark.

4423087. HANS J WEGNER. Soffbord, Andreas Tuck, Danmark.

Massiv ek. Bredd ca 100, längd ca 99, höjd ca 48 cm. Brännstämplad.

Märken, fläckar, slitage. Smärre avslag.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 2 137