STÖVELKNEKT, MÄSSING, 1900-TAL.

4420736. STÖVELKNEKT, MÄSSING, 1900-TAL.

Längd 35, bredd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 35, bredd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 117