BORDSFOTOGENLAMPA, MÄSSING, 1900-TAL.

4420726. BORDSFOTOGENLAMPA, MÄSSING, 1900-TAL.

Höjd ink. brännarör 45, diam 18 cm.

Ålders- samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ålders- samt bruksslitage.

Antal besök: 136