VÄGGBONAD, "Earth Totem", handtuftad, signerad. 1960-tal.

442059. VÄGGBONAD, "Earth Totem", handtuftad, signerad. 1960-tal.

Storlek 107 x 150 cm.

Bruks/åldersslitage, ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 107 x 150 cm.

Antal besök: 634