CARL LARSSON. "Två systrar", etsning, monogramsignerad.

4419459. CARL LARSSON. "Två systrar", etsning, monogramsignerad.

Plåtmått ca 24,3x19,3 cm, rammått ca 42x32 cm.

Gulnad, fläckar.

Carl Larsson (1853–1919)

Gör en kostnadsfri värdering!

Gulnad, fläckar.

Carl Larsson (1853–1919)

Antal besök: 361