STORMLYKTA, OPTIMUS 300.

STORMLYKTA, OPTIMUS 300.
4418302. STORMLYKTA, OPTIMUS 300.

Höjd 40, diam ca 16 cm.

Åldersslitage, saknar glas, skador, oputsad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 40, diam ca 16 cm.

Antal besök: 180