BOKHYLLA/SKÅP, 1940-tal.

BOKHYLLA/SKÅP, 1940-tal.
441800. BOKHYLLA/SKÅP, 1940-tal.

Björk. Bredd/längd 150, djup 27, höjd 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 986