SOFFGRUPP Dux 1970-tal.

SOFFGRUPP Dux 1970-tal.
4417164. SOFFGRUPP Dux 1970-tal.

Tvåsits och tresitssoffa samt fåtölj, lösa plymåer med textilklädsel.

Sitthöjd 41
Bredd 83-160-205
Djup ca 85

(cm).

Mindre bruksslitage, någon mindre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41
Bredd 83-160-205
Djup ca 85

(cm).

Antal besök: 1 441