FÅTÖLJ, "Schulz", Otto Schulz, Jio Möbler. 1900-talets mitt.

441658. FÅTÖLJ, "Schulz", Otto Schulz, Jio Möbler. 1900-talets mitt.

Svängd rygg, djuphäftad rygg, sittkudde stoppad med dun. Klädd i grön plysch.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 6 988