ÅNGMASKIN TIDIGT 1900-TAL.

ÅNGMASKIN TIDIGT 1900-TAL.
4416267. ÅNGMASKIN TIDIGT 1900-TAL.

Höjd 24 cm.

Åldersslitage, skador, delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Antal besök: 207