SKRIVBORD med UPPSATS, rokokostil. 18/1900-tal.

441498. SKRIVBORD med UPPSATS, rokokostil. 18/1900-tal.

Detaljer av mässing, lådor i uppsats och sarg. Längd 100, bredd 52, höjd 84 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 690