INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, signerad IS.

4414919. INGEGERD SILOW. Matta, rölakan, signerad IS.

Mått ca 240x165.

Bruksslitage. Fläckar, något blekt.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått ca 240x165.

Ingegerd Silow (1916–2005)

Antal besök: 518