STEN KAUPPI. Brodyr, signerad.

441489. STEN KAUPPI. Brodyr, signerad.

64 x 53 cm.

Bruks/åldersslitage, montageskiva har ev slagit sig, buktar ut.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 53 cm.

Antal besök: 3 760