LOCKURNA, flintgods, "Daldansen", Rörstrand, 1900-talets början.

4413136. LOCKURNA, flintgods, "Daldansen", Rörstrand, 1900-talets början.

Höjd ca 34 cm.

Slitage, lagning vid hänkel förekommer.
Nagg förekommer vid botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm.

Nagg förekommer vid botten.

Antal besök: 194