OLLE HJORTZBERG. Olja på duk, signerad Olle Hjortzberg.

44118. OLLE HJORTZBERG. Olja på duk, signerad Olle Hjortzberg.

Motiv med man på bro ridandes.
49 x 60 cm.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Gör en kostnadsfri värdering!

49 x 60 cm.

Olle Hjortzberg (1872–1959)

Antal besök: 1 491