HANS J WEGNER. Matbord, modell "AT 312", Andreas Tuck, Danmark.

4411572. HANS J WEGNER. Matbord, modell "AT 312", Andreas Tuck, Danmark.

Skiva i teak, benställning i ek, 2 utdragsskivor, brännmärkt
Höjd ca 72, 90x140(240) cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 72, 90x140(240) cm.

Bruksslitage, repor, märken.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 855