EVERT LUNDQUIST. Etsning, signerad.

4411517. EVERT LUNDQUIST. Etsning, signerad.

Rammått ca 67 x 52 cm.

Evert Lundquist (1904–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått ca 67 x 52 cm.

Evert Lundquist (1904–1994)

Antal besök: 277