BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla 69", DUX.

4411404. BRUNO MATHSSON. Fåtölj, "Pernilla 69", DUX.

Sitthöjd 38 cm, rygghöjd 96 cm.

Sträv i tyget, smärre skador på läderremmarna, bruksslitage.

Bruno Mathsson (1907–1988)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruno Mathsson (1907–1988)

Antal besök: 1 109