TEXTIL, ullblandning, för konfektionssömnad, P.EM. Lithander & Co, 1900-talets första hälft.

441100. TEXTIL, ullblandning, för konfektionssömnad, P.EM. Lithander & Co, 1900-talets första hälft.

Tunnare tyg för sömnad av te.x. kläder och gardiner. Gråmelerat. Fabriksrulle.

Oanvänt på rulle, smärre slitage närmaste klippt kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 965