SIDOBORD, engelsk stil, 1900-tal.

4408779. SIDOBORD, engelsk stil, 1900-tal.

Med en draglåda i sarg.
Längd 46, bredd 46, höjd 67 cm.

Bruksslitage. repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med en draglåda i sarg.

Bruksslitage. repor, märken.

Antal besök: 219