SPELBORD, Gustaviansk stil, 1900-talets första halva.

440872. SPELBORD, Gustaviansk stil, 1900-talets första halva.

Snurr och utfällbara bord för spel. Längd 90, bredd 44, höjd 80. Spelyta 67 x 89 cm.

Bruksslitage. Senare bemålning och förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 702