LEGO SYSTEM 2 askar.

LEGO SYSTEM 2 askar.
4408697. LEGO SYSTEM 2 askar.

700/6 samt 309 i originalkartonger.

Bruksslitage, skador på kartong. ej fullständigt genomgånget. Kan ej utesluta att delar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
4408697. LEGO SYSTEM 2 askar.

Antal besök: 911