SKÅL, ORREFORS, SIGNERAD, NUMRERAD.

4408492. SKÅL, ORREFORS, SIGNERAD, NUMRERAD.

Höjd 11, diam 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11, diam 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 134