KOPPARBALJA, SMIDE (TREBENT) 1800-TAL.

4408221. KOPPARBALJA, SMIDE (TREBENT) 1800-TAL.

Höjd 37, diam ca 34 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 37, diam ca 34 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 206