BRICKA, vitmetall och rotting, Folke Arström, Gense, 1900-tal.

440802. BRICKA, vitmetall och rotting, Folke Arström, Gense, 1900-tal.

Längd ca 63 cm.

Bruksslitage. Ett löst handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 63 cm.

Antal besök: 590