BERTIL VALLIEN. LJUSSTAKE, glas samt metall, signerad.

440749. BERTIL VALLIEN. LJUSSTAKE, glas samt metall, signerad.

Signerad Kosta Boda B Vallien och numrerad 706954
Höjd 38 cm.

Brukslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 38 cm.

Brukslitage.

Bertil Vallien (Född 1938)

Antal besök: 843