ORDENSMINIATYRER 3 st.

ORDENSMINIATYRER 3 st.
4406711. ORDENSMINIATYRER 3 st.

Vasaorden guld och emalj, höjd 3 cm.
Karlstads idrottsstyrelse, förgyllt silver.
Karlstads Stad, diameter 2,5 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage.

Antal besök: 339