3 Djupa tallrikar, diameter 23,5 cm.
7 Mindre tallrikar, diameter 21,5 cm
3 Assietter, diameter 18 cm.
Ytslitage, repor.
3 Assietter, diameter 18 cm.
Ytslitage, repor.