SERVISDELAR Ranka, Gustavsberg.

4406531. SERVISDELAR Ranka, Gustavsberg.

3 Djupa tallrikar, diameter 23,5 cm.
7 Mindre tallrikar, diameter 21,5 cm
3 Assietter, diameter 18 cm.

Ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 Assietter, diameter 18 cm.

Ytslitage, repor.

Antal besök: 287