AGNE SÖDERBERG, Olja på duk, signerad.

4406032. AGNE SÖDERBERG, Olja på duk, signerad.

Ram: ca 35 x 94 cm
Duk: ca 29.5 x 89 cm.

Smärre slitage på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram: ca 35 x 94 cm
Duk: ca 29.5 x 89 cm.

Smärre slitage på ram.

Antal besök: 179