SMYCKEN/BIJOUTERIER.

SMYCKEN/BIJOUTERIER.
4404416. SMYCKEN/BIJOUTERIER.

Troligen vissa delar av bakelit och bärnsten. I flera skrin. Största skrinets storlek ca 20x28x10 cm.

Slitage, ej genomgånget, skador förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!
4404416. SMYCKEN/BIJOUTERIER.

Antal besök: 654