HYLLSYSTEM, "Änga" IKEA.

HYLLSYSTEM, "Änga" IKEA.
4404282. HYLLSYSTEM, "Änga" IKEA.

Skåp x 2 st
Ca 100x42x42 cm.
Stativ.
ca 210 cm, höjd.
Bredd ca 38 cm.
8st Hyllplan i glas ca 103x30 cm.

Bruksslitage, repor samt märken. Pirra ingår ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skåp x 2 st
Ca 100x42x42 cm.
Stativ.
ca 210 cm, höjd.
Bredd ca 38 cm.

Antal besök: 230