MARGIT BLIXT-BJÄRUP. Blomsterstilleben.

4403765. MARGIT BLIXT-BJÄRUP. Blomsterstilleben.

Olja på duk, signerad.

64 x 50 cm.

Rammått: 70 x 56 cm.

Smärre ytslitage. Smärre ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

64 x 50 cm.

Rammått: 70 x 56 cm.

Antal besök: 525