BOCKBORD Allmoge 17/1800-tal.

BOCKBORD Allmoge 17/1800-tal.
4403098. BOCKBORD Allmoge 17/1800-tal.

Furu, lös skiva, demoterbart.

Höjd 73
Längd 170
Bredd 76

(cm).

Låda saknas, slitage, sprickor, märken fläckar, kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, lös skiva, demoterbart.

Höjd 73
Längd 170
Bredd 76

(cm).

Antal besök: 896