KLAFFBORD sent 1800-tal.

KLAFFBORD sent 1800-tal.
4402663. KLAFFBORD sent 1800-tal.

Furu, svarvade ben.

Höjd 76
Bredd 29+41+29
Djup 101 cm.

Bruksslitage, skavmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Furu, svarvade ben.

Höjd 76
Bredd 29+41+29
Djup 101 cm.

Antal besök: 445