FÄLLBORD, MASURBJÖRK, 1800-TAL.

4402114. FÄLLBORD, MASURBJÖRK, 1800-TAL.

Höjd ihopfällt 95, skiva diam 62 cm.

Åldersslitage, fläckar, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 151