LEO JANIS BRIEDITIS (1922-2007). Landskap.

4401529. LEO JANIS BRIEDITIS (1922-2007). Landskap.

Olja på duk, signerad.

36 x 55 cm.

Rammått: 49 x 67 cm.

Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

36 x 55 cm.

Rammått: 49 x 67 cm.

Smärre ytslitage.

Antal besök: 226