OTTO HESSELBOM. Kråkor.

OTTO HESSELBOM. Kråkor.
4401351. OTTO HESSELBOM. Kråkor.

Olja på duk, signerad.

29 x 43,5 cm.

Rammått: 40 x 54 cm.

Ytslitage. Ytsmuts. Lagningar. Retuscher. Dubblerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk, signerad.

29 x 43,5 cm.

Rammått: 40 x 54 cm.

Antal besök: 481