EINAR JOLIN. Teckning, signerad Jolin.

440123. EINAR JOLIN. Teckning, signerad Jolin.

Stockholms Stadshus.
Ca. 19 x 13 cm.

Bruksskick.

Einar Jolin (1890–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Stockholms Stadshus.
Ca. 19 x 13 cm.

Bruksskick.

Einar Jolin (1890–1976)

Antal besök: 1 765